KLART VANN AS
Nikkelveien 10
4313 SANDNES

Telefon: +47 47 65 66 00
Epost: post@klart-vann.no
Org: 990310254 MVA

Fakturaadresse: post@klart-vann.no

Åpningstider:
Mandag – Fredag: 07:30 -15:30

Ansatte

Geir Kjærland

Daglig leder/seniorkonsulent

913 50 807

geir@klart-vann.no

Irene Landa

Sivilingeniør Biologi/Kjemi

902 36 091

irene@klart-vann.no

Ole Morten Thingbø

Produktansvarlig Varme- & Kjøleanlegg

940 00 784

ole.morten@klart-vann.no

Svein Reigem

Salgsingeniør - Ansvarlig for drikkevannskjølere

971 34 044

svein@klart-vann.no

Per Arve Leirvik

Prosjekt / Sivilingeniør VAR

476 67 075

per.arve@klart-vann.no

Liv Tone Matnisdal

Administrasjonsansvarlig - Permisjon

Frode Olsen

Logistikk ansvarlig

950 07 885

frode@klart-vann.no

Ina Bryne

Markedsføringsansvarlig

940 12 898

ina@klart-vann.no

Elisabeth Håland

M.Sc Biologi/Kjemi

45 27 24 97

elisabeth@klart-vann.no

Tommy Christensen

Servicetekniker

913 39 454

tommy@klart-vann.no

Ingrid Lovise Bryne

Salg og administrasjon

940 00 783

ingrid@klart-vann.no